SBéčka

Omluva za nepřítomnost!

18. května 2009 v 10:23 | Mončičák
Ahoj moje milovaná eSBéčka!
Tak jsem se tu zase po dlouhé době objevila. Přesně teda po třech týdnech a snažím se dohnat všechny restíky - soutěže, komentáře, slíbená spřátelení atd. Snad se na mě moc nezlobíte, že jsem si spíš užívala venku a na blog nechodila. Články jsem měla naštěstí přednastavené, tak to tady moc neumřelo. Tady je malinká omluva za mou nepřítomnost.
Jinak teď musím oběhnout všechna svá eSBé, tak snad mě nějaká zbyla. Uff.

Nové SB - MonkaSponka

22. dubna 2009 v 12:18 | Mončičák
Ahoj lidičky, tak po hrozitánsky dlouhé době jsem se rozhodla zase s někým spřátelit. Moje nové esbéčko se jmenuje MONKA - SPONKA a navštěvujeme se už hodně dlouhou dobu, píšeme si komentáře, a tak jsme se rozhodli už do toho praštit (to je jako manželství :-D). Určitě se koukněte na její skvělý bloček SEMHLE.

Dokončení kontroly eSBéček

29. března 2009 v 21:07 | Mončičák
Z mých třiceti esbéček zbylo pár věrných. Tak tady je těch pár, co se zapsalo do kontroly a zůstávají mými esbéčky:
Barczulka
Dark.snow
♥Choco♥
Katie Zarika
Klára
KoZkAkAtKa
Lucimera
Lucka
Lucyys
MaRiSkKKa
Sabi
TinQa
Ujinka♥

A tady malinké poděkování:

Kontrola eSBé se nějak nepovedla

21. března 2009 v 21:55 | Mončičák
Kontrola esbéček už probíhá pět dní a zatím se mi přihlásilo jen osm esbé z třiceti! To je hustý skóre, co?
V aktualitách je neustále upoutávka, tři dny byl článek na hlavní stránce a všimlo si ho jenom osm lidí. Nevím, co si o tom mám myslet.
A tady jsou ti věrní:
Katie Zarika
Klára
KoZkAkAtKa
Lucimera
Lucka
Lucyys
Sabi
Ujinka♥

Zbytek, i když jsem se ptala, jestli chtějí být dál moje esbé, tak napsali různý věci, ale nápisu v aktualitách si nikdo nevšiml. Nebo ho spíš schválně ignorují?? Co s tím???

Kontrola eSBé

17. března 2009 v 11:25 | Mončičák
Moje milované eSBéčka,
tak jsem zjistila, že hodně z vás ruší blogy nebo je má pozastavené a já v tom začínám mít nepořádek, protože nevím, jak na tom kdo je. Píše mi hodně lidí s pěknými blogy, že by chtěli spřátelit, ale já to musím odmítat a někdy je mi to fakt líto. Takže se do konce týdne zapište tady dole do komentářů, abychom v tom udělali pořádek.

1. Přezdívka (kterou mám mít uvedenou v seznamu eSBé)
2. webová adresa
3. jak často sem chodíte ;o)

Teď všechna esbé smažu! Teda jako ten seznam. A vytvořím nový seznam podle komentářů, které mi tu necháte. Myslím, že do neděle je času dost.

PS: Prosím nepište do komentářů nic jiného! Smažu to. Díky.

Spřátelení pro LowinkuM a Niku-Kiku

8. března 2009 v 15:23 | Mončičák
Ahojky lidičky, tak mám další spřátelený blogísek. Je super. Tak se tam koukněte TUHLE.

a malé překvápko

Čárový kód

3. ledna 2009 v 14:30 | Mončičák
Mám krásný čárový kód od svého esbéčka, jestli se vám líbí a nebo si chcete taky nechat takový udělat, tak klikněte na esbé MiSs.KaTy_McCh!cKeN^^!!!

Vánoční dárek pro eSBéčka

25. prosince 2008 v 14:50 | Mončičák
A Ježíšek tu včera pro vás ještě něco nechal ;o):

Moje nové SB - TeresQa

13. prosince 2008 v 22:27 | Mončičák
Ahoj lidičky, tak jsem spřátelila ještě s TERESQOU, ale už končím, protože pak bych ty esbénka nestačila obíhat :o). Pokud se chcete podívat na její super bloček, tak klikněte SEM. Její blog je o všem, takže si můžete prohlédnout obrázky, podívat se na celebrity a mnoho dalšího. Právě tam probíhá bleskovka, tak neváhejte!

Moje nové SB - Nikýs

13. prosince 2008 v 21:20 | Mončičák
Takže ještě vám představím dneska jeden spřátelený bloček. Má nádherný červený design a je NIKÝS. Klikněte SEM a můžete se na něj podívat, určitě se vám bude líbit. Můžete si tam přečíst povídky, přečíst si něco o filmech, poslechnout hudbu....

Moje nové SB - Domza

13. prosince 2008 v 20:51 | Mončičák
Ahoj lidičky, tak jsem po dlouhé době znovu spřátelila, protože některá moje esbéčka zrušila blog. Moje nové esbéčko se jmenuje DOMZA a má nádherný bloček o koních. Můžete se na něj podívat, když kliknete SEM. Snad se vám bude také líbit tak jako mě. Kromě informacích o koních tam najdete videjka, příběhy, třpytivé obrázky a teďka si tam můžete nechat udělat diplomek podle vašeho přání.

Rozlučka s esbéčkem Rominkou!

29. listopadu 2008 v 19:04 | Mončičák
Moje milé esbénko Rominka se se mnou a s náma všema loučí. Za týden smaže bloček. Pokud se na něj chcete ještě naposledy podívat, tak jukněte SEM! Romi, měj se krásně, ráda jsem byla tvoje esbéčko! Byla jsi skvělá!

Roztřídění mých eSBéček

23. listopadu 2008 v 19:45 | Mončičák
1. Pětihvězdičková eSBéčka
2. Čtyřhvězdičková eSBéčka
- k pěti a čtyřhvězdičkovým eSBéčkům nemám co dodat, jsou prostě senzační!

3. Tříhvězdičková eSBéčka
- jste dobří, ale mohlo by to být lepší

4. Dvouhvězdičková eSBéčka
- bývali jste dost dobří, ale v poslední době na můj blog chodíte hodně málo ...

5. Jednohvězdičková eSBéčka

- tak nevím, proč jste se se mnou spřátelili, ještě jsem si nevšimla, že byste si někdy přečetli nějaký článek ...

6. Pozastavené blogy
- tyhle esbéčka patřili vždycky mezi ty nejlepší, škoda, že pozastavují, doufám, že se to brzy změní

Dopis pro eSBéčka.

23. listopadu 2008 v 17:12 | Mončičák
Moje milá eSBéčka,

sice jsem si nejdříve říkala, že tohle dělat nikdy nebudu, ale jsem k tomu donucená okolnostmi. Já poctivě navštěvuji minimálně třikrát týdně každý spřátelený blog a snažím se okomentovat každý článek. Vždycky pro vás hlásnu, pokud najdu odkaz na vašem blogu, ani psát mi nemusíte. Pokud děláte rekordy v komentech, tak se účastním. Pokud píšete nějaký příběh, čtu ho.

Spřátelila jsem se s vámi, protože se mi váš blog líbil a líbily se mi články, které tvoříte a jaké fotky a obrázky tam dáváte. Proč jste se spřátelili vy se mnou?

Čekala jsem, že takto se budou moje esbéčka chovat i k mému blogu. Že ho budou navštěvovat pravidelně, psát komentáře a číst články. Pokud se vám články, které píšu, nelíbí, tak nemusíme být esbéčka. Nemusíte komentovat každý článek, ale občas se snad něco najde, co se vám líbí a k čemu se můžete vyjádřit, nebo ne?

Občas potřebuji hlásnout. Pokud vás to obtěžuje, tak mi to napište. Co mě dokáže celkem naštvat je, že napíšete koment pod článek, kde potřebuji hlásnout a ani si ho nepřečtete. Ani nenapíšete, že nechcete hlásnout. Aspoň to by bylo slušné. Pod články dávám taky ankety, zatím jsem si nevšimla, že byste si jich někteří všimli, docela je ignorujete. Ten klik vás snad nezabije. A co se mi ještě nelíbí, jsou kopírované komentáře pro všechny esbéčka stejné. O takové komentíky fakt nestojím. Nebudu tady nikoho jmenovat, pár se vás ale najde. Nemluvím teď o upozorněních na bleskajdy, když potřebujete hlásnout, upozornění na soutěže a podobně. To je něco jiného.

Tak jděte někteří do sebe. Jsem zvědavá, kolik se vás vyjádří. Asi moc ne, když na můj blog nechodíte a nečtete ho. Dám na tento článek odkaz pod menu. Asi na týden nebo čtrnáct dní.
Tak se mějte krásně a hezký den.
Mončičák

PS: Samozřejmě se to netýká těch, co mají pozastavené blogy a řekli mi to! (jsou čtyři)

Pro moje milovaná SB

14. listopadu 2008 v 13:55 | Mončičák

Nové SB - Míša ScEnE

21. října 2008 v 14:05 | Mončičák
Ahojky lidičky, tak jsem zase a opět a už po několikáté našla Míšu. Snad nám to tentokrát to esbéčkování vydrzí déle než před tím. Její blog je tak osvědčená kvalita, že to tady raději ani vypisovat nebudu, protože se jistě přesvědčíte sami a to TADY. Na její blog chodím moc ráda, je tam plno soutěží, které můžu vyplnit a zúčastnit se a .... Říkala jsem, že to nebudu vypisovat, takže se mrkněte sami!!!!

Nové SB - Verisek95

19. října 2008 v 0:29 | Mončičák
Ahojky lidičky, tak jsem spřátelila už své 41. esbéčko a to je snad neuvěřitelné. Jmenuje se VERISEK95 a podívejte se určitě na její blog, protože je tam toho hrozně, hrozně moc. Jen tak pro zajímavost: celebrity, obrázky a příběhy. Stojí to za to, si její blog prohlédnout.
A tady je diplomek za spřátelení:

Moje nové SB - Tinqa

15. října 2008 v 21:44 | Mončičák
Ahoj lidičky, tak jsem se spřátelila s novým bločkem. Už ho navštěvuji delší dobu a moc se mi líbí. Jeho majitelka se jmenuje TINQA a její skvělý bloček je o koních, emu, jsou tam příběhy, no, prostě hrozně moc věcí. Takže když kliknete na Tinčino jméno, tak se můžete hned podívat. Stojí to za to. Hlavně ty rubriky věnované koním :o) Jo, a mimochodem, je to moje čtyřicáté esbéčko, tak snad nám to dlouho vydrží ;-)

Nové SB - Billienka

7. října 2008 v 12:41 | Mončičák
Ahoj, mám nové SB jménem Billienka a jestli si budete chtít prohlednout její blog tak TADYYY.
Je to tam fakt super!!!!

A teď ten ten diplomek::o))))

Nové SB - Mia.sweet

28. září 2008 v 15:10 | Mončičák
Ahojky blogaři, tak jsem se spřátelila se skvělým blogem, který už dlouhou dobu navštěvuji, ale ten blog zatím nespřátoloval. Teď se uvolnilo místo, tak jsem moc ráda, že volba padla na mě . Majitelkou je MIA.SWEET a když kliknete na její jméno, tak se dostanete na její skvělý bloček. Je tam hrozně moc zajímavých věcí, takže rozhodně stojí za prozkoumání, i když zrovna nejste fanoušky Naruta. Můžete se zapojit do řetězáku, zahrát si slovní fotbal, prohlédnout si krásné obrázky,... určo se mrkněte. A tady jsou diplomky:
 
 

Reklama