Červen 2008

Nové SB - Kačka

1. června 2008 v 19:39 | Mončičák |  SBéčka
Další moje nové SB je KAČKA.
Pokud kliknete na její jméno, tak se můžete podívat na její stránky, najdete tam hodně soutěží - SONB a bleskajdy, různé věci o zvířátkách, celebritách, High school musikal, mnoho obrázků a další a další věci. No, však se podívejte sami.

Nové SB - VeRiSeK

1. června 2008 v 19:25 | Mončičák |  SBéčka
Tak a mám tady nové SBéčko. Doufám, že se vám bude líbit. Má moc pěkný design :o) a najdete tam spoustu zajímavého, krásné obrázky, věci o celebritách a nově také skvělou věc jako je diskuze. Ta poslední se týká čtení knih, tak pokud se chcete zapojit a nebo aspoň podívat, tak si klikněte tady:

Hodně diplomků za vše možné :o)

1. června 2008 v 18:19 | Mončičák |  Diplomy pro mě
Tak a tady jsou zase diplomky za různé bleskajdy. Všem moc děkuji, hodně se mi líbí!!!
Určitě se zase ráda bleskajd zúčastním, tak mi třeba napiště na blog, když nějakou pořádáte. Děkuju.
A teď ty diplomky. Doufám, že se budou líbit!

Tom z Kobry 11

1. června 2008 v 12:39 | Mončičák |  Kobra 11
Představitele Toma Kranicha z Kobry 11 si zahrál herec René Steinke.
René Steinke se narodil 16. listopadu 1963 v Berlíně a rodnému městu dodnes zůstal věrný. Nejprve se vyučil informačním technikem a poté se stal řidičem sanitky. Odjakživa chtěl být hercem, proto vystudoval v letech 1989 - 1993 berlínskou hereckou školu Ernsta Busche. Poté hrál dva roky v divadle a nakonec si zahrál menší role v několika televizních seriálech.

Role, která ho měla proslavit, byla až postava vrchního komisaře Toma Kranicha v Kobře 11. Je to fyzicky náročnější než divadlo, protože se aktivně účastníme mnoha akčních scén. Baví nás to a na placu jsme jako malí kluci. Pochvaluje si René, ale zároveň odvážně a opovážlivě dodává: "...za rolí v seriálu jsem se opravdu nehnal stůj co stůj. Nestal jsem se hercem, abych se zapsal do dějin jako seriálový hrdina." (Snad to nečetli producenti!)

Policistu Toma Kranicha hraje René Steinke. V Cobře 11 se objevil v pilotním filmu "Pekelná jízda na dálnici A4". Je náhradníkem Andrého (Marka Kellera), který své účinkování v Kobře 11 ukončil divácky atraktivním způsobem (smrtí). Hrát dálničního policistu je velká zkušenost. "Pracoval jsem pro televizi hodně, ale seriál s týdenní sledovaností miliony diváků je něco úplně jiného." To pro něho znamená vstávat v sedm hodin ráno, protože natáčení začíná v devět hodin ráno.

Před Kobrou dostal hlavní roli ve filmu Vernehmung der Zeugen a zahrál si i v řadě seriálů, např. Policie 110 a Team Berlin. Jeho nejnovější rolí je hlavní hrdina v televizním zpracování románu Barbary Wood, který připravuje německá státní televize ZDF. Na natáčení odjel René na šest týdnů do Anglie.

René má rád fotbal, tenis, potápění, paragliding a trénuje i karate. Jeho velkou vášní je literatura, čte biografie, detektivky a odborné knihy o psychologii.

Nyní žije se svou přítelkyní Anke, ale zatím se ženit nehodlá.