Duben 2008

Křečkové

28. dubna 2008 v 9:13 | Mončičák |  Moje zvířátka
Ahoj, jsem tu zas, tentokrát se svými křečky. Taky se vám líbí ta reklama ,, oslav narozeniny svýho křečka", jestli jste ji neviděli, tak se koukněte na telku, možná ji uvidíte. No teď ke krěčkům. Chci vám vyprávět o mé příhodě, kdy mi oba utekli a protože bydlím v paneláku, tak by mohli utéct kamkoliv a jakoliv.
Křečky jsem neviděla už dva dny a tak jsem se obávala nejhoršího, ale pak jsem četla knížku a tam bylo napsáno, jak nalákat křečka zpátky do akvárka. Zkusila jsem to, ale bez ůspěchu. Další den ráno šla mamka na záchod a po nohách se jí procházel jeden krěček, mamka zaječela a křeček málem letěl vzduchem do záchodu. No, jenže vedle a chudák křeček se rozplácl na zemi. Naštěstí se vrátil v pořádku do akvárka. Druhý křeček večer v obyváku hryzal karimatku a pak na ní usnul, takže když jsem ho dávala do klece, spal mi v dlani, ale hlavně, že se krěčci vrátili živí a zdraví. Tak to byl můj příběh a fotečky krěčků, tu taky budete mít.
Tak a tohle je Ferda.
Pěkný ne???
Trochu rozmazaný, ale nevadí, ŽE???? A druhého vám ještě nafotím. A hlasujte u lowlinky. Dík

Hlasujte pro mě v SONP!!

26. dubna 2008 v 22:24 | Mončičák |  Hlasování
Stačí kliknou na tento odkaz http://lowinkam.blog.cz/0804/2-kolo-sonp a hlasovat pro MONČIČÁKA. Pod obrázkem Segala. Předem děkuji všem, kdo mě tam klikne.
Pokud chcete plstnout hásek, tak mi napište do komentíků. Ráda to pro vás udělám.

Fotečky k Německu

26. dubna 2008 v 22:08 | Mončičák |  Německo
To jsem já a moje sestra Lenka na schodišti u Rezidence.
To to je ta Rezidence. Pěkný ne?
A to je brána do parku. No moc fotek to není, ale možná budou další.

Německo

26. dubna 2008 v 12:44 | Mončičák |  Německo
Ahoj, dnes vám povím o cestě do Německa. Jeli jsme tam už před měsícem, ale to je jedno. Do Německa jsme s mamkou jeli pro mojí sestru Lenku, krerá bydlela na kolejích (ubytovna), jo, ne koleje pro vlak, nejdřív jsme jeli autobusem až do Vamberka. . Přijeli jsme do Vamberka a šli koupit něco na jídlo, za chvíli dorazil mamčin kamarád, který nás měl dovézt až do Německa a Lenku odvézt, ale jak jsme viděli to auto, tak jsme se zděsili, to auto bylo tak malé, že se ty věci tam nevlezou. No, raději jsme vyjeli. Dorazili jsem do Prahy, to jsme si prošli celé město a jeli dál, celou cestu jsme jeli jen po dálnici. Dojeli jsme do Německa až o půl jedenácté večer, no problém byl v tom že jsme tu kolej nemohli najít, takže - Lenka si pokecala s půlkou Německa a stejně jsme to nenašli, takže když nás zastavila policie, musela si sestra pokecat i s policií, ti nakonec řekli, ať jedeme za nima. Tak nás v jednu hodinu ráno doprovodili až ke kolejím. Švanda nééé. Tak jsme se vyspali a ráno jsme chodili po Würzburgu. Lenka mi koupila oblečení k narozkám. Večer jsme se všichni vrátili domů, asi tak o půlnoci. To byla cesta, coo???? Fotečky až potom, jo!!

Hlasujte pro mě

22. dubna 2008 v 21:22 | Mončičák |  Hlasování
HLASUJTE PRO MĚ U LOWINKYM, JE NOVÁ SOUTĚŽ. MÁM JI V OBLÍBENÝCH. DÍK MONČA

A zase diplomek za bleskovku

3. dubna 2008 v 20:30 | Mončičák |  Diplomy pro mě
A mám další diplomek.